Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Biurka podstawki

Komfortowa i ergonomiczna praca jest ważna dla wszystkich, którzy spędzają długie godziny za biurkiem. Praca w jednej pozycji przez dłuższy czas powoduje statyczne obciążenie ciała, co może prowadzić do dolegliwości RSI. Wystarczająca zmienność pozycji pracy i regularne robienie przerw są niezbędne dla zapobiegania przeciążeniom. Ponadto, zaleca się stosowanie odpowiedniego mebla, takiego jak regulowany w pionie stół, który umożliwia zmianę pozycji siedzącej i stojącej. To zmniejsza statyczne obciążenie ciała, zmniejszając ryzyko bólu pleców, karku i ramion. Oprócz redukcji dolegliwości fizycznych, stanowiska siedząco-stojące sprzyjają większej koncentracji i wydajności.

Regulowane w pionie podstawki biurkowe Ergo2Work są odpowiednie do wszystkich środowisk biurowych, gdzie priorytetem jest ergonomia. Ponadto, te stoły są idealne dla elastycznych miejsc pracy, ponieważ wysokość stołu może być dostosowana do każdego użytkownika.

Jak wybrać podstawki biurkowe?

Szukasz podstawki biurkowej, która może służyć jako stanowisko siedząco-stojące? Ergo2Work oferuje bardzo szeroki wybór podstawek w różnych rozmiarach i wykonaniach. Oferowane są podstawki z ręczną regulacją wysokości oraz z elektryczną regulacją wysokości za pomocą 1 lub 2 silników. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru specjalnych modeli, takich jak biurko w kształcie kąta 90°.

Przy wyborze stanowiska siedząco-stojącego należy zwrócić uwagę między innymi na zakres regulacji wysokości, szerokość oraz nośność (obciążenie statyczne i dynamiczne). Wszystkie stanowiska siedząco-stojące mają regulowaną szerokość, co oznacza, że są odpowiednie do wielu rozmiarów blatu stołu. Jeśli nie posiadasz własnej blaty stołu, w naszej szerokiej gamie blatów biurkowych możesz znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Podstawki biurkowe z ręczną regulacją wysokości
Te stanowiska siedząco-stojące są wyposażone w korbkę, za pomocą której łatwo można regulować wysokość biurka. Podstawki biurkowe z ręczną regulacją są dostępne w różnych modelach, takich jak ErgoDesk Low i Universal 1HA.

Podstawki biurkowe z elektryczną regulacją wysokości
Podstawki biurkowe z elektryczną regulacją wysokości poruszają się płynnie w górę

 i w dół, dzięki czemu przełączanie się między pracą siedzącą a stojącą nie wymaga dodatkowego czasu. Wszystkie podstawki są wysokiej jakości, bardzo stabilne i wytrzymałe przez wiele lat.

Dostępne są różne podstawki biurkowe z elektryczną regulacją wysokości z 1 silnikiem, takie jak ErgoDesk Pro i ErgoDesk APP I, który posiada sterowanie za pomocą aplikacji (w tym m.in. funkcję memorymaster). Biurko siedząco-stojące ErgoDesk APP II ma 2 silniki i jest odpowiednie dla osób o wzroście do około 200 cm.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
36 producten
Sortuj według
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.