Menu
Powrót
Podstawki pod laptop
Stojaki na tablety

Stojaki na tablety

Coraz więcej osób korzysta z tabletów. Badania wykazują, że głowa i szyja są bardziej pochylone podczas korzystania z tabletu niż podczas korzystania z laptopa lub komputera. Powoduje to dolegliwości szyi i pleców, a także zwiększa statyczną obciążenie ramienia, nadgarstka i dłoni wynikające z ciągłego trzymania tabletu. Stojak na tablet może stanowić rozwiązanie.

Korzystanie ze stojaka na tablet znacznie redukuje te dolegliwości. Dzięki stojakowi na tablet, takim jak Srebrny Stojak Ergoline Tablet, możesz podtrzymać tablet, nie trzymając go cały czas w ręce. Ponadto, możesz regulować wysokość stojaka, co pozwoli ci osiągnąć odpowiedni kąt widzenia i minimalizować obciążenie szyi.

Nasze stojaki na tablety są uniwersalne i pasują do wszystkich tabletów iPad i Samsung, między innymi. Kolejną zaletą naszych stojaków na tablety jest to, że większość modeli jest składana, co ułatwia przenoszenie ich w dowolnej torbie na laptopa, na przykład w Ergonomiczny Stojak na Laptop - Uniwersalny - Regulowany. Ten stojak nadaje się nawet do tabletów i laptopów.

Oferujemy stojaki odpowiednie dla tabletów o różnych rozmiarach, takich jak tablety 7-calowe, 9-calowe i 12-calowe.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
8 producten
Sortuj według
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.