Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Robocze stoły ergonomiczne z regulacją wysokości
Wysokość regulowane stanowiska pracy biurkowych

Wysokość regulowane stanowiska pracy biurkowych

Wymieniając pracę siedzącą i stojącą

Coraz więcej firm przechodzi na stanowiska pracy, na których można pracować zarówno siedząc, jak i stojąc. Regularne zmienianie pozycji zapobiega występowaniu zespołu nadużyć ruchowych (RSI) oraz innych dolegliwości związanych z nieprawidłową postawą ciała.

Statyczna, siedząca pozycja w dłuższej perspektywie może prowadzić do nieprzyjemnych dolegliwości, jeśli brakuje odpowiedniej różnorodności. Te same grupy mięśni są nadmiernie obciążane, podczas gdy inne mięśnie i stawy otrzymują zbyt mało ruchu. Aby promować ruch na stanowisku pracy, zalecamy korzystanie z biurek z regulacją wysokości, dzięki którym łatwo można przełączać się między siedzeniem a staniem. Oprócz korzyści ergonomicznych jest to bardzo przyjemne doświadczenie.

Dlaczego stanowiska pracy z regulacją wysokości?

Elastyczne stanowiska pracy z regulacją wysokości są łatwym rozwiązaniem alternatywnym dla biurek z regulacją wysokości. Moduły te łatwo można umieścić na istniejących biurkach i w mgnieniu oka podnieść lub opuścić. Pomieszczą laptop lub monitor oraz często także klawiaturę.

Dzięki płynnej regulacji stanowisk pracy z regulacją wysokości mogą być one odpowiednio dostosowane do każdej osoby. Komfort i ergonomia są w ten sposób połączone - codziennie korzystasz z zalet stanowiska pracy z regulacją wysokości.

Korzyści wynikające z korzystania ze stanowiska pracy z regulacją wysokości

Oprócz korzyści ergonomicznych wynikających z korzystania ze stanowiska pracy z regulacją wysokości, istnieją inne praktyczne zalety. Są one idealne dla miejsc pracy elastycznych lub dla użytkowników, którzy często podróżują, na przykład z laptopem. Ergonomia nie dotyczy tylko domu czy biura, ale ma znaczenie zawsze i wszędzie. Narzędzia takie jak stanowiska pracy z regulacją wysokości pozwalają zachować prawidłową postawę ciała niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
7 producten
Sortuj według
Darmowa dostawa Darmowa dostawa od 50 euro
Wysyłka dzisiaj Zamówienie złożone przed godziną 16:00, wysłane dzisiaj
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.