Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Siedzieć & stać
Deska równoważna & Mata stabilizująca

Deska równoważna & Mata stabilizująca

Według najnowszych badań długotrwałe siedzenie jest szkodliwe dla zdrowia i może negatywnie wpływać na produktywność. Coraz więcej firm decyduje się na połączenie pracy siedzącej i stojącej poprzez wykorzystanie stanowisk pracy typu "siedź-stań". W krajach skandynawskich ponad 70% miejsc pracy jest już wyposażonych w biurka do pracy w pozycji siedząco-stojącej, a w Holandii stopniowo odkrywa się korzyści wynikające ze pracy w pozycji stojącej.

Jednak przy pracy w pozycji stojącej istnieje ryzyko, że będziesz nadal statyczny, ponieważ ciało jest wciąż mało aktywne. Dlatego sprzedajemy praktyczne narzędzia do pracy w pozycji stojącej, takie jak deska równoważna lub mata przeciwwymiotna, doskonałe uzupełnienie istniejącego już stanowiska pracy siedząco-stojącego. Korzystając z deski równoważnej lub maty, tworzysz dynamiczną pozycję roboczą i jesteś jeszcze bardziej ergonomiczny podczas pracy w pozycji stojącej.

Kiedy jesteś w ciągłym ruchu i/lub utrzymujesz równowagę ciała podczas stania, trenowane są mięśnie stóp, nóg i pleców. Różne grupy mięśni są zaangażowane w ciągłą koordynację i utrzymanie równowagi ciała. W dłuższej perspektywie prowadzi to do zwiększonej wytrzymałości i mniejszego zmęczenia.

Asortyment desek równoważnych i mat przeciwwymiotnych

Z deski równoważnej, takiej jak Steppie Balance Board, można aktywnie pracować w pozycji stojącej, utrzymując równowagę ciała. Użytkownik musi stale używać mięśni nóg, aby utrzymać równowagę. Oprócz aktywnej pozycji roboczej, deska równoważna ma także zaletę treningu mięśni nogi.

Natomiast mata przeciwwymiotna skupia się głównie na stopach. Długotrwałe stanie na twardej powierzchni może powodować nieprzyjemności w nogach i objawy zmęczenia. Użycie maty przeciwwymiotnej zmniejsza zmęczenie i zapewnia lepszy komfort podczas stania, co przyczynia się do większej produktywności na miejscu pracy. Wiele z tych mat, takich jak [nazwa], wykonanych jest z miękkiego, podpierającego materiału, co pozwala na niezauważalny ruch i wykorzystanie mięśni stopy i kostki.

Przejrzyj naszą ofertę mat przeciwwymiotnych i desek

 równoważnych. Dostępne są różne modele, które pasują praktycznie do każdego miejsca pracy. Niezależnie od tego, czy pracujesz w rustykalnym budynku czy nowoczesnym, nowoczesnym biurze, z pewnością znajdziesz odpowiednią konstrukcję dla każdego stanowiska pracy.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.