Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Klawiatury
Mini klawiatury

Mini klawiatury

Ergonomiczna mini klawiatura wraz z ergonomiczną myszką stanowi podstawę zdrowego i komfortowego miejsca pracy. Ze względu na kompaktowe wymiary klawiatury, zmniejsza się odległość do myszy, dzięki czemu można ją używać bliżej ciała. Pracujesz w jednej linii w szerokości ciała, co zapobiega dolegliwościom RSI/KANS.

Ergonomiczne małe klawiatury są węższe niż "standardowe" klawiatury, ponieważ nie mają sekcji numerycznej. Pozwala to na ergonomiczne pisanie w linii ramion, zachowując jednocześnie wszystkie funkcje pełnowymiarowej klawiatury. Ponadto, ze względu na mały rozmiar, są łatwe do przenoszenia, co czyni je idealnymi dla elastycznych i mobilnych miejsc pracy.

Dlaczego warto używać małej klawiatury?

Regularne korzystanie z komputera powoduje duże obciążenie karku, ramion, rąk i nadgarstków, co zwiększa ryzyko dolegliwości RSI/KANS. Niewłaściwe użycie klawiatury jest w tym duży czynnikiem ryzyka. "Standardowa" klawiatura jest często zbyt szeroka lub ma niewłaściwy kształt, co powoduje przeciążenie mięśni i uniemożliwia ergonomiczną pracę. Badania wykazały, że praca w linii ramion jest znacznie mniej obciążająca fizycznie. Dlatego ergonomiczna mini klawiatura jest niezbędna podczas pracy przy monitorze. Oprócz zapobiegania dolegliwościom RSI, małe klawiatury mają również dużą zaletę, że są niezwykle lekkie i kompaktowe, co oszczędza miejsce na biurku. Ponadto, są łatwe do przenoszenia w dowolnej torbie na laptopa, co czyni je idealnymi do mobilnych i elastycznych miejsc pracy.

Rozbudowana oferta mini klawiatur.

 

Ergo2Work oferuje zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe mini klawiatury. Klawiatury te są odpowiednie dla wszystkich, którzy pracują z komputerem, zarówno z laptopem, jak i komputerem stacjonarnym. Oferujemy różne modele w różnych kolorach i wzorach, takie jak S-board 840 Design przewodowa srebrna US i Ergo Compact klawiatura przewodowa biała US. Mają one nowoczesny design i lekkie naciśnięcie klawiszy.

Oferujemy również różne bezprzewodowe małe klawiatury, takie jak. Zapewniają one nie tylko pracę w linii ramion, ale są także połączone za pomocą technologii Bluetooth, dzięki czemu nie są Państwo ograniczeni przez krótkość kabla i konkretną pozycję na miejscu pracy.

Dla osób, które często wprowadzają duże ilości liczb, dostępna jest opcjonalna sekcja numeryczna. Zewnętrzne klawiatury numeryczne są podłączane oddzielnie od klawiatury i mogą być umieszczone po prawej lub lewej stronie klawiatury. Oferujemy różne modele, w tym S-board numeriek przewodowa srebrna.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub potrzebują Państwo indywidualnej porady, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
30 producten
Sortuj według
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.