Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Ergonomiczne myszki
Myszy pionowej

Myszy pionowej

Zarówno w pracy, jak i w domu spędzamy wiele godzin przed komputerem. Mysz komputerowa jest zatem powszechnie używanym przedmiotem codziennym. W przypadku tradycyjnych myszy, dłoń spoczywa płasko na myszy. W tej pozycji staw nadgarstkowy jest skręcony, co może prowadzić do dolegliwości bólowych w nadgarstku, przedramieniu lub całej ramieniu. Myszy pionowe są zaprojektowane tak, aby dłoń spoczywała na myszy w naturalnej pozycji. Staw nadgarstkowy nie jest skręcony przy użyciu myszy pionowej, co przynosi ulgę dla nadgarstka i przedramienia.

Mysz pionowa jest odpowiednia dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy przywiązują wagę do zdrowej i ergonomicznej pracy. Ta mysz jest bardzo łatwa w obsłudze i nadaje się zarówno do domowego biura, jak i tradycyjnego biura.

Korzyści z używania myszy pionowej

Aby zapobiec lub złagodzić dolegliwości RSI (zespół cieśni nadgarstka) w dłoniach i ramionach, mysz pionowa może okazać się pomocna. Dzięki swojemu kształtowi, dłoń, nadgarstek i przedramię przyjmują naturalne ułożenie. Podczas gdy tradycyjne myszy skręcają staw nadgarstkowy, ramię pozostaje bardziej zrelaksowane przy użyciu myszy pionowej. Może to pomóc w zapobieganiu, zmniejszaniu lub nawet całkowitym wyeliminowaniu problemów z RSI.

Mysz pionowa jest bardzo przyjazna w obsłudze: przyciski działają tak, jak jesteś tego przyzwyczajony, a w środku znajduje się kółko przewijania. Dlatego nie trzeba dużo się przyzwyczajać do używania myszy pionowych. Różne modele są kompatybilne z niemal wszystkimi wersjami systemów Windows lub Mac, a dostępne są także opcje bezprzewodowe.

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej porad, ponieważ wybór odpowiedniej myszy może być trudny. Nasi doświadczeni pracownicy są tutaj, aby ci pomóc.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
47 producten
Sortuj według
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.