Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Siedzieć & stać
Poduszka do siedzenia i poduszka na plecy

Poduszka do siedzenia i poduszka na plecy

Siedzenie jest ważną przyczyną dolegliwości pleców i ramion. Dlatego ważne jest, aby mieć wygodne narzędzia, które zapewnią Ci właściwe siedzenie. Oprócz siodłowych krzeseł i ergonomicznych krzeseł biurowych, mamy również w ofercie poduszki pod plecy, poduszki do siedzenia i podparcia lędźwiowe. Te produkty poprawiają postawę ciała podczas siedzenia i wzmacniają różne grupy mięśni.

Dlaczego używać ergonomicznej poduszki do siedzenia lub poduszki balansującej?

Dzięki tym narzędziom możesz ciągle optymalizować swoją pozycję siedzącą. Podparcia lędźwiowe, na przykład, zapewniają dodatkowy komfort zwłaszcza osobom z obniżoną lordozą (krzywizną kręgosłupa). Ergonomiczne poduszki do siedzenia i poduszki balansujące są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu większość osób może znaleźć odpowiedni rozmiar.

Poduszki pod plecy i poduszki do siedzenia doskonale sprawdzają się w miejscu pracy. Ale także do użytku domowego te produkty są bardzo odpowiednie. Dobra postawa ciała to nie tylko sprawa "od dziewiątej do piątej"!

Metoda McKenzie

W tej kategorii znajdują się również produkty firmy McKenzie, takie jak smukłe wałki lędźwiowe SlimLine. Produkty te są specjalnie dostosowane do metody McKenzie i mogą być wykorzystywane podczas ćwiczeń. Metoda McKenzie to powszechnie stosowany na całym świecie sposób leczenia różnych dolegliwości (bólu), takich jak przepuklina. Metoda ta ma na celu redukcję bólu promieniującego i podejście do źródła problemu. Ergonomiczne poduszki do pleców i poduszki do siedzenia, takie jak poduszka McKenzie, mogą przyczynić się do poprawy postawy ciała w ramach terapii.

Asortyment poduszek do siedzenia i poduszek balansujących

Regularne korzystanie z poduszki balansującej prowadzi do wzmocnienia mięśni pleców, pośladków i mięśni dna miednicy, a także poprawy postawy ciała. W przypadku poduszek balansujących Togu istnieje nawet mały rozmiar dla dzieci, które mogą także wykonywać ćwiczenia na poduszce dla dodatkowego ruchu.

Poduszkę siedzeniową (podkładkę) wigową to proste, ale praktyczne rozwiązanie, które daje dobre rezultaty. Poduszka ta podtrzymuje ciało w naturalnej, ergonomicznie poprawnej pozycji siedzącej. Tutaj również całe ciało przyjmuje lepszą postawę, a mięśnie są wzmocnione.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
13 producten
Sortuj według
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.