Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Ergonomiczne myszki
mysz rolkowa

mysz rolkowa

Specjalnym rodzajem ergonomicznej myszy jest roller mouse. Jest on szczególnie odpowiedni dla osób, u których zaawansowane są już dolegliwości związane z RSI. Nawet osoby bez bólu lub z początkowymi objawami RSI mogą czerpać wiele korzyści z takiej myszy. Ergo2Work oferuje różne modele roller mouse'ów.

Czym jest roller mouse?

Roller mouse to centralna mysz umieszczana przed klawiaturą. Kursor porusza się poprzez przesuwanie rolki za pomocą opuszków palców. Kliknięcia można wykonać poprzez naciśnięcie rolki lub za pomocą przycisków umieszczonych obok rolki. Myszka ta posiada również kółko przewijania. Roller mouse można obsługiwać zarówno prawą, jak i lewą ręką, lub nawet obiema rękoma. Dodatkowo, wyposażona jest w zintegrowane podparcie nadgarstka.

Korzyści z korzystania z roller mouse'a

Dzięki temu, że porusza się tylko rolka, a nie sama myszka, odciążone są bark, szyja i ramię. Dodatkowo, pracując z roller mouse'em, działasz w obrębie linii barków, co przyczynia się do prawidłowej ergonomii pracy i pomaga w zapobieganiu dolegliwościom związanym z RSI. W przypadku zaawansowanych bólów w ramieniu, szyi i barku, zaleca się również stosowanie roller mouse'a, ponieważ specjalnie odciąża te obszary ciała.

Różne modele roller mouse'ów

Ergo2Work oferuje różne modele roller mouse'ów w swojej ofercie. Wśród nich znajdują się różne wersje myszy roller mouse Contour. Wszystkie są wysokiej jakości i posiadają różne przyciski, których funkcje można programować zgodnie z preferencjami użytkownika. Są one elegancko i nowocześnie zaprojektowane, co sprawiło, że mysz roller mouse Contour Red zdobyła nagrodę Red Dot Design Award roku. Oprócz myszy roller mouse Contour, w Ergo2Work dostępne są również modele z krótszą rolką oraz ErgoSlider Plus z wymiennym podparciem nadgarstka.

Porady dotyczące zakupu roller mouse'a

Wybór odpowiedniego roller mouse'a nie jest łatwym zadaniem. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto poznać cenę roller mouse'a i sprawdzić, czy dostępna jest jakakolwiek oferta. Średnio roller mouse jest nieco droższy od zwykłej myszki, ale w zamian otrzymujesz idealnie funkcjonującą mysz, która zapewnia wygodę pracy przez wiele lat. Dzięki różnym modelom oferowanym przez Ergo2Work, można łatwo porównać różne roller mouse'y. Jeśli wciąż masz wą

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
9 producten
Sortuj według
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.