Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Klawiatury
Klawiatury medyczne

Klawiatury medyczne

Obecnie wszędzie i w każdej firmie powszechnie korzysta się z komputerów. Oczywiście wraz z nimi używane są klawiatury. W środowiskach, w których wymagana jest higiena lub nawet sterylność, lub w miejscach, gdzie pracuje się z płynami, niezbędne są klawiatury medyczne. Klawiatury te są wodoodporne i łatwe do czyszczenia wodą, mydłem i środkami dezynfekującymi. Często są one używane w środowiskach medycznych lub przemysłowych, ale także w szkołach, na uniwersytetach i biurach mogą mieć ogromną wartość.

Dlaczego warto używać klawiatury higienicznej?

W niektórych miejscach konieczne jest częste i dokładne czyszczenie klawiatur. Zwykłe klawiatury zazwyczaj nie są wodoodporne, dlatego czyszczenie ich wodą i mydłem nie wchodzi w grę. Dlatego zwykłe klawiatury nie są odpowiednie w środowiskach, które wymagają regularnego czyszczenia. Z drugiej strony klawiatury medyczne są specjalnie zaprojektowane, aby wytrzymać kontakt z wodą, środkami czyszczącymi i dezynfekującymi, często można je nawet trzymać pod strumieniem ciepłej wody. Dlatego klawiatury medyczne są szczególnie odpowiednie do użytku w środowiskach przemysłowych, medycznych, takich jak szpitale, gabinety dentystyczne, laboratoria i przemysł spożywczy. Ponieważ te klawiatury można czyścić środkami dezynfekującymi, przyczyniają się do zapobiegania infekcjom.

Oprócz tego, że klawiatury higieniczne można myć, mają nowoczesny i kompaktowy wygląd, dzięki czemu dobrze wyglądają na biurku. Możliwość mycia jest często niezbędna, ale oczywiście nie można zapominać o wygodzie pisania. Klawiatury medyczne mają przyjemne i lekkie wciśnięcie klawiszy, dzięki czemu doświadczenie pisania na nich nie różni się od zwykłej klawiatury.

Różne klawiatury medyczne

Ergo2Work oferuje różne klawiatury higieniczne, które są wodoodporne lub nadają się do mycia. Na przykład wodoodporną klawiaturę ErgoClean 160 low profile w kolorze białym US, która jest całkowicie szczelna i dzięki niskim klawiszom łatwa do oczyszczenia. Jest odporna na częste czyszczenie środkami dezynfekującymi i środkami cz

yszczącymi, takimi jak roztwory chlorowe i alkohol.

Oferujemy również różne klawiatury zmywalne, takie jak klawiatura medyczna Purekeys i ErgoClean 130 Washable w kolorze białym US.

Nowoczesne klawiatury medyczne są łatwe do czyszczenia, odporne na mydło i środki dezynfekujące, nie tracąc jednocześnie wygody pisania. Klawiatury te są wyposażone w przycisk blokujący klawisze, dzięki czemu nie trzeba ich odłączać przed czyszczeniem. Są również bezpieczne elektrycznie i odporne na upadki i uderzenia.

Ponieważ nie wszyscy preferują korzystanie z dodatkowej klawiatury przy laptopie, dostępne są również membrany antybakteryjne. Membrany można umieścić na klawiszach, co chroni je przed zabrudzeniem i płynami. Płyty są łatwe do umycia i nie wpływają na wygodę pisania. Ponieważ płyty pokrywają tylko klawisze, wszystkie boczne porty pozostają dostępne.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
21 producten
Sortuj według
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.