Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Podstawki pod laptop

Podstawki pod laptop

Laptopy są obecnie nieodłączną częścią naszego życia. Zarówno w pracy, jak i w domu spędzamy wiele godzin przed naszym laptopem. Laptopy oferują wiele korzyści w porównaniu do komputerów stacjonarnych. Jednak mają one również dużą wadę, a mianowicie nie można oddzielić ekranu od klawiatury. Z czasem może to prowadzić do dolegliwości związanych z RSI w szyi i ramionach. W takim przypadku stojak na laptopa w połączeniu z zewnętrzną klawiaturą może być rozwiązaniem. Dzięki ergonomicznemu stojakowi na laptopa można stworzyć optymalny kąt widzenia.

Czym jest stojak na laptopa?

Stojak na laptopa to akcesorium służące do podniesienia pozycji laptopa, zwykle na biurku lub stole. Celem stojaka na laptopa jest umieszczenie laptopa na wysokości oczu i zapewnienie lepszej postawy podczas jego użytkowania. Może to pomóc w zapobieganiu dolegliwościom szyi i pleców, które mogą wynikać z długotrwałego korzystania z laptopa na niskim stole lub na kolanach. Niektóre podstawki pod laptopa mają również dodatkowe funkcje, takie jak chłodzenie, aby zapobiec przegrzewaniu się laptopa, lub dodatkowe porty USB do podłączania dodatkowego sprzętu.

Ważne jest, aby korzystać ze zewnętrznej klawiatury i myszy wraz ze stojakiem na laptopa, ponieważ klawiatura i panel dotykowy laptopa będą nachylone.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Darmowa dostawa Darmowa dostawa od 50 euro
Wysyłka dzisiaj Zamówienie złożone przed godziną 16:00, wysłane dzisiaj
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.