Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Ergonomiczne myszki
Medyczna myszka

Medyczna myszka

Higiena jest jednym z najważniejszych aspektów w środowiskach medycznych. Dlatego też, dla bezpieczeństwa (pacjenta), istotne jest, aby sprzęt w pomieszczeniach medycznych można było łatwo czyścić lub zmywać. Dotyczy to również myszy komputerowych. Tradycyjne myszy często są trudne do czyszczenia i dezynfekcji. Dlatego stworzono myszy komputerowe z silikonu Ergo2Work. Są odporne na płyny i zabrudzenia oraz łatwe w czyszczeniu.

Medyczna myszka do komputera jest idealna w środowiskach, gdzie higiena jest konieczna i gdzie dużo pracuje się z płynami. Dlatego często są one używane w środowiskach medycznych i przemysłowych. Są szczególnie odpowiednie jako myszka komputerowa dla lekarzy rodzinnych lub jako myszka do gabinetu stomatologicznego. Ponadto, mogą być używane w laboratoriach, salach czystych i w przemyśle spożywczym.

Korzyści z używania medycznej myszki

Tylko wtedy, gdy czyszczenie i dezynfekcja jest możliwa w kilka sekund, będzie to faktycznie wykonywane między każdym zabiegiem na pacjencie. Dlatego myszki silikonowe mają całkowicie gładką powierzchnię bez krawędzi ani szwów, co ułatwia i przyspiesza dezynfekcję.

Dzięki cienkiej ochronie z silikonu myszki są odporne na środki dezynfekcyjne, co przyczynia się do zapobiegania infekcjom w przypadku myszek komputerowych używanych w szpitalach. Oprócz tego, medyczne myszki mają nowoczesny i kompaktowy wygląd, dzięki czemu doskonale pasują na biurko. Dezynfekcja jest często konieczna, ale nie można zapominać o wygodzie użytkowania. Medyczne myszki mają wygodny kształt i działają tak samo łatwo jak zwykłe myszki.

Różne modele medycznych myszek

Ergo2Work oferuje różne higieniczne myszki, takie jak Purekeys i Ergoclean, wszystkie w kolorze białym. Biała Mysz ErgoClean jest całkowicie szczelna i wodoodporna zgodnie z normą IP68. Posiada bezszwową obudowę i jest odporna na większość środków czyszczących, takich jak woda, mydło, środki dezynfekcyjne i alkohol. Ta myszka ma pięć przycisków, w tym rolkę przewijania.

Innym modelem jest Idealna do zastosowania w środowiskach medycznych. Ta myszka ma oznaczenie IP66, co ozn

acza, że dzięki całkowicie szczelnej obudowie jest czuła na dotyk, oferuje pełną ochronę przed kurzem i jest wodoodporna. Oprócz standardowej wersji, oferujemy również Bezprzewodową Białą Myszkę Medyczną Purekeys. Działa bezprzewodowo, co pozwala uniknąć ograniczeń wynikających z długości kabla. Sprzyja to ergonomicznej postawie podczas pracy.

W połączeniu z naszymi Klawiaturami Medycznymi, te myszki tworzą doskonałe połączenie dla miejsc pracy, gdzie higiena jest niezwykle ważna.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.