Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
poduszka klinowa 33 cm
poduszka klinowa 33 cm
poduszka klinowa 33 cm

poduszka klinowa 33 cm

Numer artykułu: 160.040
181,23 W tym VAT
147,34 Bez VAT
Klinowata poduszka siedzeniowa wspiera ciało w naturalnej, ergonomicznie poprawnej pozycji siedzącej. Całe ciało przyjmuje lepszą postawę; mięśnie są wzmacniane, a wytrzymałość jest poprawiana. Jest to proste i efektywne rozwiązanie.
Dostępny Zamówione przed godziną 16:00, wysłane dzisiaj
Jedną z najważniejszych przyczyn dolegliwości dolnego odcinka pleców, szyi i ramion jest długotrwałe siedzenie w złej postawie. Ważne jest, aby zachować naturalną krzywiznę dolnego odcinka pleców, tak aby szyja i ramiona znajdowały się we właściwej pozycji. Miednica powinna być lekko nachylona do przodu, ponieważ opieramy się na przedniej części kości siedzeniowych.

Ergonomiczne krzesła biurowe sprzyjają takiej postawie, ale nie zawsze są praktyczne. W takim przypadku idealną alternatywą jest poduszka w kształcie klinu. Klinowate poduszki siedzeniowe wspierają ciało w naturalnej, ergonomicznie poprawnej pozycji siedzącej. Całe ciało przyjmuje lepszą postawę, mięśnie są wzmacniane, a wytrzymałość jest poprawiana. Jest to proste rozwiązanie, które przynosi dobre rezultaty!
Więcej informacji
Wysokość 33 cm
Dodatkowe informacje Cover is removable and machine washable at 40 degrees | Includes handle | Cover material: Cotton
Rozmiar kleiner dan 40 cm
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.