Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Poduszka równoważna 30
Poduszka równoważna 30

Poduszka równoważna 30

Numer artykułu: 160.024
212,19 W tym VAT
172,52 Bez VAT
Ta poduszka równoważna została specjalnie zaprojektowana dla dzieci, aby umożliwić im regularny ruch i dynamiczne siedzenie. Ta wersja poduszki równoważnej Togu jest nieco mniejsza i zapewnia pełne wsparcie, które jest potrzebne młodemu, rosnącemu ciału.
Dostępny Zamówione przed godziną 16:00, wysłane dzisiaj
"Dynamiczne siedzenie oferuje wiele korzyści, zwłaszcza dla mięśni pleców i ogólnej wytrzymałości. Produkty takie jak piłki do siedzenia lub poduszki równoważne są wartościowym dodatkiem do domu lub miejsca pracy. Rynek skupia się głównie na osobach dorosłych, ale niewłaściwa postawa ciała lub brak ruchu są równie szkodliwe dla dzieci.

Dzieci uwielbiają się poruszać, ale nie zawsze mają na to okazję - zwłaszcza gdy siedzą na sztywnym meblu. Poduszka równoważna Togu oferuje wtedy rozwiązanie. Została stworzona, aby umożliwić regularny ruch i dynamiczne siedzenie. Ta mniejsza wersja poduszki zapewnia wszystkie niezbędne wsparcie dla młodego, rosnącego ciała.

Regularne użytkowanie tej poduszki równoważnej prowadzi do wzmocnienia mięśni pleców, pośladków i mięśni dna miednicy, a także poprawy postawy ciała. Dziecko może również być zachęcone do wykonywania ćwiczeń na poduszce dla dodatkowego ruchu.

Poduszka równoważna jest produkowana bez ftalanów i innych szkodliwych substancji, dzięki czemu jest odpowiednia dla dzieci.

Ta poduszka może być napompowana za pomocą igłowego pompki (%%160.052%%), która nie jest dołączona w standardowym wyposażeniu."
Więcej informacji
Wysokość 30 cm
Dodatkowe informacje Suitable for users with a height of about 110-130 cm | No weight limit
Rozmiar kleiner dan 40 cm
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.