Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Korytko kablowe Robusto białe
Korytko kablowe Robusto białe

Korytko kablowe Robusto białe

Numer artykułu: 110.125
170,82 W tym VAT
138,88 Bez VAT
Z łatwością zamień swoje miejsce pracy w bezpieczne i uporządkowane miejsce do pracy bez kabli za pomocą wytrzymałego białego kanału kablowego Robusto.
Dostępny Zamówione przed godziną 16:00, wysłane dzisiaj
Z łatwością zamień swoje miejsce pracy w bezpieczne i uporządkowane miejsce do pracy bez kabli, korzystając z wytrzymałego białego kanału kablowego Robusto.
 
Ten biały kanał kablowy można bardzo łatwo przymocować pod biurkiem za pomocą dołączonych akcesoriów i błyskawicznie przekształcić biurko w uporządkowane i bezpieczne miejsce do pracy. Nie będziesz już plączeć się w kablach monitora, myszy, klawiatury ani w połączeniach stanowiska pracy typu sit/stand. Kanał kablowy ma luksusowy i solidny wygląd i doskonale komponuje się z biurkiem z białą podstawą lub np. białym blatem. 
 
Kanał kablowy jest wyposażony w wycięcia, które odprowadzają ciepło z listew zasilających lub ładowarek. Z tyłu znajdują się również poręczne wycięcia, przez które można przeprowadzić kable od ekranu, myszy czy klawiatury. Kanał kablowy ma szerokość 500 mm i głębokość 122 mm. Możliwe jest przymocowanie dwóch lub więcej kanałów kablowych obok siebie w celu przedłużenia kanału.
Więcej informacji
Wymiary Wysokość: 90 mm | Szerokość: 500 mm | Głębokość: 122 mm
Bullet Points "text-align: left;">Z wyżłobieniami do odprowadzania ciepła</li> </ul>
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.