Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Togu piłka do siedzenia 45 cm
Togu piłka do siedzenia 45 cm

Togu piłka do siedzenia 45 cm

Numer artykułu: 160.048
168,15 W tym VAT
136,71 Bez VAT
Specjalna piłka do siedzenia Togu ma grubszy płaszcz niż tradycyjne balansballen. Dzięki temu ruch pionowy jest wolniejszy, a opadanie jest opóźnione. Pozwala to użytkownikowi pracować przy biurku dłużej niż zwykła zitbal. Ta wersja ma średnicę 45 cm i jest idealna dla dzieci.
Dostępny Zamówione przed godziną 16:00, wysłane dzisiaj
Specjalna zitbal Togu ma grubszy płaszcz niż tradycyjne zitballe. Dzięki temu ruch pionowy jest wolniejszy, a opadanie jest opóźnione. Pozwala to użytkownikowi pracować przy biurku dłużej niż zwykła balansballa. Ta innowacyjna forma pracy w biurze sprawia, że praca staje się znacznie przyjemniejsza.

Dzięki dynamicznemu siedzeniu mięśnie głównie dolnej części pleców są ciągle trenowane i wzmacniane, co oczywiście przyczynia się do ogólnej postawy i sprawności ciała. Dzięki tej zitbal, ciało przyjmuje znacznie bardziej naturalną postawę. Pozycja jest stabilniejsza, a problemy z plecami są mniejsze.

Zitbal jest dostarczany z dwoma zatyczkami. Można go nadmuchać specjalnym %%160.039|pompą do balonów Togu%% lub pompką do materaców dmuchanych, ponieważ nie ma zaworu w balu. Ta wersja ma średnicę 45 cm i jest idealna dla dzieci..
Więcej informacji
Wysokość 45 cm
Dodatkowe informacje Suitable for children | Equipped with ABS safety system | Maximum load: 500 kg | Pump not included
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.