Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Newtral 3 Medium przewodowy
Newtral 3 Medium przewodowy
Newtral 3 Medium przewodowy
Newtral 3 Medium przewodowy
Newtral 3 Medium przewodowy
Newtral 3 Medium przewodowy

Newtral 3 Medium przewodowy

Numer artykułu: 300.411
277,69 W tym VAT
225,77 Bez VAT
Ergonomiczna mysz Newtral 3 posiada nie tylko pionową pozycję pod kątem 33 stopni, ale także kilka wymiennych modularnych podkładek na nadgarstek z wypełnieniem żelowym. To dodatkowo podkreśla aspekt ergonomiczny, ponieważ każdy użytkownik ma inne potrzeby pod względem podparcia dłoni.
Dostępny Zamówione przed godziną 16:00, wysłane dzisiaj
Ergonomiczna mysz Newtral 3 nie tylko ma pionową pozycję pod kątem 33 stopni, ale także kilka wymiennych modularnych podkładek na nadgarstek z wypełnieniem żelowym. Są one mocowane magnetycznie i zapewniają dodatkową wygodę użytkowania. Aspekt ergonomiczny jest podkreślany, ponieważ każdy użytkownik ma inne potrzeby pod względem podparcia dłoni. Mysz ta pomaga przede wszystkim przy dolegliwościach nadgarstka i przedramienia, ale także szyi i ramienia.
 
Dzięki swojemu specjalnemu kształtowi o kącie nachylenia 33°, mysz odciąża mięśnie w nadgarstku i przedramieniu. Klikasz w sposób odprężony, nie powstaje napięcie między kciukiem a palcem małym. Zwłaszcza użytkownicy, którzy bardzo często i przez długi czas pracują z myszą, zauważają korzyści płynące z korzystania z tej myszy. Zarówno osoby z dolegliwościami, jak i bez nich, uważają tę mysz za przyjemną w użytkowaniu. Ponadto mysz Newtral świetnie współpracuje z jednym z naszych %%MG37%%.
 
Skuteczność tej myszy została naukowo udowodniona za pomocą testów EMG, w których mierzono napięcie mięśni w ramieniu podczas korzystania z tej myszy w porównaniu do zwykłych myszy.

To jest rozmiar medium, który jest odpowiedni dla długości dłoni do 190 mm (mierzonej od nadgarstka do wierzchołka środkowego palca wyciągniętej dłoni).
Więcej informacji
Wymiary Height: 54 mm | Width: 84 mm | Depth: 158 mm
Sterowanie Mac|Windows
Pożądany relaks Schouder|Nek|Arm|Hand|Pols
Materiał Kunststof
Dodatkowe informacje Colour: black | 6 buttons
Typ sterowania Mac OS 9 en nieuwer|Windows XP en nieuwer
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.