Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Newtral 3 Średnia Bezprzewodowa
Newtral 3 Średnia Bezprzewodowa
Newtral 3 Średnia Bezprzewodowa
Newtral 3 Średnia Bezprzewodowa
Newtral 3 Średnia Bezprzewodowa
Newtral 3 Średnia Bezprzewodowa

Newtral 3 Średnia Bezprzewodowa

Numer artykułu: 300.412
352,72 W tym VAT
286,76 Bez VAT
Mysz Newtral 3 jest także dostępna w bezprzewodowej wersji, co zapewnia dodatkową wygodę użytkowania. Mysz posiada pionową pozycję pod kątem 33 stopni oraz kilka modułowych magnetycznych podkładek na nadgarstek. Dzięki temu jeszcze bardziej podkreślony jest aspekt ergonomiczny, ponieważ każdy użytkownik ma inne potrzeby pod względem podparcia dłoni.
Dostępny Zamówione przed godziną 16:00, wysłane dzisiaj
Mysz Newtral 3 jest także dostępna w bezprzewodowej wersji, co zapewnia dodatkową wygodę użytkowania. Ta bezprzewodowa mysz ma pionową pozycję pod kątem 33 stopni i kilka modułowych magnetycznych podkładek na nadgarstek. Dzięki temu jeszcze bardziej podkreślony jest aspekt ergonomiczny, ponieważ każdy użytkownik ma inne potrzeby pod względem podparcia dłoni. Ergonomiczna mysz pomaga w przypadku dolegliwości w nadgarstku i przedramieniu, ale także w szyi i ramieniu.

To, co czyni tę mysz unikalną, to oprócz wymiennych podkładek na nadgarstek, specjalny kształt z kątem nachylenia wynoszącym 33°. Dzięki temu projektowi mysz odciąża mięśnie w nadgarstku i przedramieniu. Klikasz w sposób odprężony, nie powstaje napięcie między kciukiem a palcem małym. Ponadto, ponieważ mysz jest połączona z komputerem za pomocą bezprzewodowego odbiornika USB, nie jesteś ograniczony przez czasami ograniczoną długość kabla.

Zwłaszcza użytkownicy, którzy bardzo często i przez długi czas pracują z myszą, zauważają korzyści płynące z korzystania z tej myszy. Zarówno osoby z dolegliwościami, jak i bez nich, uważają tę mysz za przyjemną w użytkowaniu. Ponadto, bezprzewodowa mysz Newtral świetnie współpracuje z jednym z naszych %%MG37%%.

To jest rozmiar medium, który jest odpowiedni dla długości dłoni do 190 mm (mierzonej od nadgarstka do wierzchołka środkowego palca wyciągniętej dłoni).
Więcej informacji
Wymiary Height: 54 mm | Width: 84 mm | Depth: 158 mm
Sterowanie Mac|Windows
Pożądany relaks Schouder|Nek|Arm|Hand|Pols
Materiał Kunststof
Typ sterowania Mac OS 9 en nieuwer|Windows XP en nieuwer
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.