Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Zestaw do pracy w domu

Zestaw do pracy w domu, czym jest?

Zestaw do pracy w domu to starannie przez nas dobrany pakiet produktów, które optymalizują organizację Twojego miejsca pracy w domu. Zestaw do pracy w domu pozwala na odpowiednie ustawienie wysokości laptopa oraz odciążenie ramion i/lub nadgarstków poprzez korzystanie z ergonomicznej myszki lub klawiatury. Najczęściej potrzebnymi elementami zestawu do pracy w domu są podstawka pod laptopa, zewnętrzna klawiatura i ergonomiczna mysz. Dla osób często pracujących w domu mamy także zestawy skompletowane w taki sposób, aby całe miejsce pracy w domu można było dostosować do wymagań ergonomii.

Dlaczego warto używać zestawu do pracy w domu?

Korzystając z podstawki pod laptopa, laptop jest ustawiany wyżej, co oznacza, że korzystanie z touchpada lub wbudowanej klawiatury w laptopie staje się mniej wygodne. Wówczas konieczne jest użycie zewnętrznej myszki i klawiatury. Zestawy, które przygotowaliśmy dla Ciebie, dobrze ze sobą współgrają i pasują do większości laptopów. Jeśli masz konkretne dolegliwości, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany zestaw produktów. Oczywiście udzielimy Ci wtedy wyjaśnień, porad i przedstawimy różne możliwości wyboru.

Zestaw do pracy w domu może pomóc w zapobieganiu lub zmniejszaniu wielu dolegliwości. Istnieje wiele różnych zestawów. Na przykład, istnieje bardzo kompaktowy zestaw dedykowany osobom, które często zmieniają miejsce pracy. Możesz wtedy używać zestawu w domu, ale także w przypadku pracy u klienta lub zabrania laptopa na spotkanie w innej lokalizacji. Twoje miejsce pracy będzie zawsze łatwo dostosowane ergonomicznie.

Jeśli głównie pracujesz w domu, warto mieć bardzo kompletny zestaw, który obejmuje również odpowiednie oświetlenie i dopasowane krzesło. Dla tej grupy osób przygotowaliśmy specjalne zestawy.

Najczęstsze dolegliwości wynikające z nieprawidłowej postawy

Istnieje wiele rodzajów dolegliwości, które mogą być spowodowane nieprawidłową postawą, a najczęściej występującymi dolegliwościami są zespół cieśni nadgarstka lub dolegliwości w szyi i ramionach. RSI (zespół cieśni nadgarstka) to ogólny termin określający dolegliwości związane z palcami, dłońmi, nadgarstkami, łokciami, ramionami, okolic

ą barkową, szyją i/lub kręgosłupem. Zdrowa postawa podczas pracy może przyczynić się do zapobiegania dolegliwościom związanym z RSI. Najważniejsze w zapobieganiu dolegliwościom związanym z RSI/KANS jest zapewnienie wystarczającej zmienności pozycji ciała, aby uniknąć obciążenia statycznego oraz odpowiednie ustawienie wysokości miejsca pracy. Zestaw do pracy w domu może pomóc w zapobieganiu dolegliwościom wynikającym z częstego pracy w domu/ korzystania z laptopa.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.