Menu
Trustpilot stars
Ocena klientów: 4.6/5

Darmowa wysyłka od 50,00 €

Pytania lub porady? Dzwonić +31 24 3296116

Powrót
Klawiatury
Zestaw do pracy w domu

Zestaw do pracy w domu

Zestaw do pracy w domu, co to jest?
Zestaw do pracy w domu to starannie przez nas skompletowany pakiet produktów, które optymalizują organizację Twojego miejsca pracy w domu. Dzięki zestawowi do pracy w domu możesz ustawić laptop na odpowiedniej wysokości, a ergonomiczna myszka lub klawiatura odciążą Twoje ramiona i/lub nadgarstki. Najczęściej potrzebnymi elementami zestawu do pracy w domu są podstawka pod laptopa, zewnętrzna klawiatura i ergonomiczna mysz. Dla osób często pracujących w domu mamy również kompleksowe zestawy, które umożliwiają dokładne ergonomiczne dostosowanie całego stanowiska pracy.

Dlaczego warto korzystać z zestawu do pracy w domu?
Kiedy używasz podstawki pod laptopa, laptop znajduje się na wyższej wysokości, co sprawia, że korzystanie z touchpada lub wbudowanej klawiatury w laptopie może przestać być wygodne. Wtedy konieczne jest użycie zewnętrznej myszki i klawiatury. Zestawy, które dla Ciebie przygotowaliśmy, dobrze do siebie pasują i można je używać z większością laptopów. Jeśli masz konkretne dolegliwości, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dla Ciebie przygotować zestaw produktów dopasowany do Twoich potrzeb. Oczywiście udzielimy Ci wyjaśnień, porad i przedstawimy różne możliwości wyboru.

Zestaw do pracy w domu może pomóc w zapobieganiu lub redukcji wielu dolegliwości. Istnieje wiele różnych zestawów. Dla osób często zmieniających miejsce pracy mamy zestaw bardzo kompaktowy, który jest idealny do użytku w domu, ale również w przypadku pracy u klienta lub podczas spotkań na zewnątrz, na przykład na konferencji. Dzięki temu Twoje miejsce pracy zawsze jest łatwo dostosowane ergonomicznie.

Jeśli głównie pracujesz w domu, możesz zdecydować się na bardzo kompletny zestaw, który zawiera odpowiednie oświetlenie i dostosowane krzesło. Dla tej grupy osób przygotowaliśmy specjalny zestaw.

Najczęstsze dolegliwości związane z nieprawidłową postawą
Istnieje wiele rodzajów dolegliwości, które mogą być spowodowane nieprawidłową postawą, a najczęstszymi z nich są np. zespół cieśni nadgarstka (RSI) lub dolegliwości w okolicy szyi i ramion. RSI to termin określający zbiór dolegliwości dotyczących palców, rąk, nadgarstków, łokci, ramion, okolic ramion, szyi i/lub pleców. Zdrowa post

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wyczyść wszystko
13 producten
Sortuj według
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.