Menu
Powrót
Siedzieć & stać
Zestaw do pracy

Zestaw do pracy

Co to jest zestaw do pracy w domu?

Zestaw do pracy w domu to starannie dobrany pakiet produktów, które optymalizują wyposażenie Twojego miejsca pracy w domu. Dzięki temu zestawowi, Twój laptop może być ustawiony na odpowiedniej wysokości, a ramiona i/lub nadgarstki mogą być odciążone za pomocą ergonomicznej myszki lub klawiatury. Najczęściej potrzebnymi elementami zestawu do pracy w domu są podstawka pod laptopa, zewnętrzna klawiatura i ergonomiczna myszka. Dla osób pracujących często w domu, mamy również zestaw skompletowany tak, aby całe miejsce pracy w domu było dostosowane do zasad ergonomii.

Dlaczego warto korzystać z zestawu do pracy w domu?

Korzystanie z podstawki pod laptopa powoduje, że laptop znajduje się na wyższej wysokości, co sprawia, że korzystanie z touchpada lub wbudowanej klawiatury w laptopie staje się mniej wygodne. Konieczne staje się wówczas użycie zewnętrznej myszki i klawiatury. Zestawy, które dla Ciebie przygotowaliśmy, dobrze ze sobą współgrają i są kompatybilne z większością laptopów. Jeśli masz konkretne dolegliwości, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie spersonalizowaną kombinację produktów. Oczywiście udzielimy Ci również wyjaśnień, porad i różnych opcji wyboru.

Korzystanie z zestawu do pracy w domu może pomóc w zapobieganiu lub zmniejszaniu dolegliwości wynikających z częstego pracy w domu lub długotrwałego korzystania z laptopa.

Najczęstsze dolegliwości wynikające z niewłaściwej postawy

Istnieje wiele różnych dolegliwości, które mogą być spowodowane niewłaściwą postawą, takie jak "myszowa ręka" lub dolegliwości szyi i ramion. RSI (zespół urazów powtarzających się) to termin używany do opisania dolegliwości dotyczących palców, dłoni, nadgarstków, łokci, ramion, obszaru barkowego, szyi i/lub pleców. Zdrowa postawa podczas pracy może pomóc w zapobieganiu dolegliwościom związanym z RSI. Najważniejsze jest odpowiednie ustawienie wysokości miejsca pracy oraz regularna zmiana pozycji, aby uniknąć statycznego obciążenia. Zestaw do pracy w domu może pomóc w zapobieganiu dolegliwościom wynikającym z częstego pracy w domu lub długotrwałego korzystania z laptopa.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Podsumowanie zamówienia
Nie masz produktów w koszyku.